خانه>فروشگاه>دانه سرا خوراک ارگانیک پرندگان

دانه سرا با تکیه بر تخصص در تولید، پرورش، نگهداری و درمان پرندگان خانگی و به ویژه تامین خوراک ارگانیک پرندگان، سالها بذری ناشناخته در ذهن خود میپروراند.

اقدام به تحقیق و پژوهش درباره زیست بوم و مطالعه ی ترجیحات تغدیه ای انواع پرندگان در طبیعت مانند طوطی، قناری، مرغ مینا، کبوتر، مرغ و خروس، سهره، فنچ و… اولین گام بود. نتیجه ی این پژوهش ها، تولید و عرضه خوراک ارگانیک پرندگان با فرمول اختصاصی است.

دانه سرا با الهام از طبیعت کوشش میکند تا در ارتقا سلامت پرندگان خانگی و حفظ محیط زیست نقش چشمگیری ایفا کند. از همین رو محصولاتش عاری از هرگونه افزودنی غیرطبیعی و یا مواد شیمیایی است.

نتایج آنالیز های معتبر آزمایشگاهی و افزایش کیفیت زیستی پرندگانی که از این محصولات تغدیه نموده اند تنها بخشی از افتخارات این مجموعه میباشد.

خط مشی این تولیدی، تکیه بر نیروی کار ایرانی و عرضه ی تولیدات ملی درجه یک و با کیفیت در راستای حمایت از پیشرفت و توسعه ی ایران زمین میباشد.

لوگوی این برند برگرفته از نقش طاووس در دست بافت های ایل افشار استان کرمان میباشد. طاووس نماد نور و نشان دهنده ی سلطنت و تخت سلطنتی پارسیان است.

سلامت و تناسب اندام، پر پرواز و طراوت این پرنده در لوگو، مدیون تغذیه از دانه های طبیعی است. که المان های دانه شکل در بطن، دم و تاج پرنده پیداست.

دانه سرا حسب نیاز، دارای تمامی مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح بوده و یا در حال اخذ آن ها میباشد. این مجموعه خود را متعهد و ملتزم به رعایت قوانین جاری کشور ایران میداند.