پاسخ به پرسش شما دارای دو وجه است:

اولا با توجه به آنکه محصولات دانه سرا با رعایت کامل موازین بهداشتی و اجتناب از هرگونه افزودنی شیمیایی عرضه میگردد، مصرف انسانی آن نمیتواند مشکل ساز باشد.

دوما از آنجاییکه هدف نهایی محصولات دانه سرا، پرندگان نازنین شما هستند، ممکن است از جهت ظاهر کمی با محصولات ویترینی-انسانی متفاوت باشد که کاملا طبیعی است.

پس نتیجه گیری و انتخاب با خود شماست :)

باید مجددا تاکید کنم که محصولات انحصاری دانه سرا بر پایه ی ارگانیک و هدف احترام به طبیعت تولید شده و به همین دلیل از دانه های گران قیمت کربن فعال که حاصل فرایند های کاملا فیزیکی و غیرشیمیایی است و در چرخه ی طبیعت به سرعت مورد استفاده ی خود طبیعت قرار میگیرد برای سم زدایی پرندگان استفاده شده است.

دانه هایی که دارای جوانه هستند بسیار غنی تر و برای پرندگان مفید تر و لذیذ تر هستند. بدون نگرانی میتوانید از آنها استفاده کنید.

از آنجاییکه محصولات دانه سرا بدون هرگونه نگهدارنده عرضه میشوند باید در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود و تاریخ مصرف با توجه به محل نگهداری متغیر و حداکثر تا ۲۴ ماه میباشد.

بله. شما میتوانید محصولات دانه سرا را در صورت دارا بودن هرگونه اشکالی عودت بزنید. توجه داشته باشید که محصولات خوراکی تنها ضمانت تست کیفیت دارند.

پرداخت اینترنتی دانه سرا توسط بهترین شبکه های پرداخت ایران انجام میشود و به روز ترین پروتوکل های امن دنیا ضامن پرداخت شما می باشد.