پاسخ به پرسش شما دارای دو وجه است:

اولا با توجه به آنکه محصولات دانه سرا با رعایت کامل موازین بهداشتی و اجتناب از هرگونه افزودنی شیمیایی عرضه میگردد، مصرف انسانی آن نمیتواند مشکل ساز باشد.

دوما از آنجاییکه هدف نهایی محصولات دانه سرا، پرندگان نازنین شما هستند، ممکن است از جهت ظاهر کمی با محصولات ویترینی-انسانی متفاوت باشد که کاملا طبیعی است.

پس نتیجه گیری و انتخاب با خود شماست :)

باید مجددا تاکید کنم که محصولات انحصاری دانه سرا بر پایه ی ارگانیک و هدف احترام به طبیعت تولید شده و به همین دلیل از دانه های گران قیمت کربن فعال که حاصل فرایند های کاملا فیزیکی و غیرشیمیایی است و در چرخه ی طبیعت به سرعت مورد استفاده ی خود طبیعت قرار میگیرد برای سم زدایی پرندگان استفاده شده است.

دانه هایی که دارای جوانه هستند بسیار غنی تر و برای پرندگان مفید تر و لذیذ تر هستند. بدون نگرانی میتوانید از آنها استفاده کنید.

از آنجاییکه محصولات دانه سرا بدون هرگونه نگهدارنده عرضه میشوند باید در جای خشک و خنک و به دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود و تاریخ مصرف با توجه به محل نگهداری متغیر و حداکثر تا ۲۴ ماه میباشد.

بله. شما میتوانید محصولات دانه سرا را در صورت دارا بودن هرگونه اشکالی عودت بزنید. توجه داشته باشید که محصولات خوراکی تنها ضمانت تست کیفیت دارند.

پرداخت اینترنتی دانه سرا توسط بهترین شبکه های پرداخت ایران انجام میشود و پیاده سازی به روز ترین پروتکل های امن دنیا در دانه سرا، ضامن پرداخت شما است.

نخیر. خدمات و فروش دانه سرا تنها از طریق همین وبسایت و رسانه های تایید شده ی آن انجام می پذیرد.

دانه سرا فعلا برنامه ای برای واگذاری نمایندگی ندارد.

بله. به دلیل حمایت از تولید ملی و تولیدکنندگان داخلی دانه سرا محصولاتی را که در ایران تولید میشوند با بالاترین کیفیت از داخل ایران تهیه میکند.

بله. دانه سرا صنایع دستی و تولیدات بسیاری را که در دست تولید و یا در حال طراحی و توسعه می باشند به کمک هنرمندان و صنعتگران ایران زمین تولید میکند.

دانه سرا از چندین ویژگی ممتاز برای تداوم اعتماد مشتریان خود بهره مند است:

  • دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی
  • ثبت مالکیت معنوی دانه سرا در قوه قضاییه
  • دارا بودن مجوزهای متعدد از نهادهای قانونی کشور
  • دارا بودن چندین ناظر امنیتی و اعتبار سنجی بین المللی
  • استقرار سرورهای پرقدرت در امن ترین مراکز ایران و جهان
  • تبادل اطلاعات از طریق پروتکل های رمزنگاری شده
  • حضور مستمر تیم پشتیبانی در کنار مشتریان
  • بهره مندی از امن ترین درگاههای پرداخت

توصیه ما اینست که شما پس از مطالعه راهنمای خرید از دانه سرا ، سفارش خود را از طریق وبسایت ثبت کنید. اما اگر مشکلی پیش آمد، میتوانید از روشهای پرداخت جایگزین هم استفاده کنید.

دانه سرا طی تمامی مراحل سفارش و خرید، شما را با ارسال پیامک از سرشماره ی 10002171053076 آگاه میکند. اگر شما این پیامک ها را دریافت نمیکنید، یعنی خودتان این قابلیت را غیرفعال کرده اید. برای فعالسازی دریافت پیامک های تبلیغاتی (که کاملا رایگان است) کافیست #800* (ستاره هشتصد مربع) را شماره گیری فرموده و درخواست خود را ثبت فرمایید. شما همچنین می توانید با شماره گیری 700 در اپراتور ایرانسل و شماره گیری 9990 در اپراتور همراه اول، و ثبت درخواست خود، دریافت پیامک را فعال نمایید.

شما میتوانید در این بخش از وبسایت دانه سرا یعنی از طریق بخش حساب کاربری–>سفارش ها ، شناسه مرسوله پستی خود را مشاهده کنید. سپس با وارد کردن این شناسه در سامانه رهگیری مرسولات پستی از وضعیت لحظه به لحظه سفارش خود با خبر شوید.

پس از ثبت سفارش، مرسوله شما معمولا در همان روز و اگر زمان سفارش گذاری شما پس از ساعت اداری شرکت پست باشد در اولین روز کاری بعدی ارسال میشود. شرکت ملی پست ایران موظف است کلیه سفارشات را به سراسر ایران حداکثر طی 72 ساعت به مقصد برساند. تاخیرهای احتمالی شرکت پست بر عهده دانه سرا نبوده و از همان شرکت قابل پیگیری می باشد.

اگر به عنوان مثال در روستایی زیبا سکونت دارید، میتوانید آدرس مقصد را نزدیکترین واحد پیشخوان دولت و خدمات الکترونیکی پستی بخش خود ثبت کنید تا سفارش شما به امانت نزد آنها تحویل شود.

همانطور که میدانید پنل پیامکی دانه سرا در تمامی مراحل سفارش همراه شماست. پس از اینکه پیامک ارسال کالا را دریافت کردید، شناسه مرسوله 24 رقمی سفارش شما در بخش حساب کاربری/سفارش ها درج میگردد. شما میتوانید با وارد کردن این شناسه در سامانه رهگیری مرسولات شرکت ملی پست وضعیت لحظه ای سفارش خود را پیگیری فرمایید.

در صورتیکه سفارش شما لغو گردد، نیازی به تماس و پیگیری ندارید. کافیست مبلغ پرداختی و شماره کارت بانکی به نام سفارش دهنده را به یکی از شماره های 02171053076 یا 10002171053076 پیامک فرمایید تا درخواست شما به سرعت بررسی گردد.