مجوزهای اخذ شده دانه سرا

دانه سرا حسب نیاز، دارای تمامی مجوز های قانونی از مراجع ذیصلاح بوده و یا در حال اخذ آن ها میباشد. این مجموعه خود را متعهد و ملتزم به رعایت قوانین جاری کشور ایران میداند.

استفاده از تمام یا بخشی از محتوای وبسایت دانه سرا، فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. در غیر اینصورت مالک و تیم حقوقی دانه سرا حق هرگونه پیگرد قانونی از مراجع ذیربط را برخود محفوظ میدارد.

جشنواره ها و افتخارات

درگاههای پرداخت آنلاین

دانه سرا، از به روز ترین پروتکل های امنیتی و رمزنگاری برای اتصال به امن ترین و بهترین درگاههای پرداخت کشور بهره مند گردیده که تمامی آنها تحت نظارت بانک مرکزی بوده و خیال مشتریان ارجمند را از بابت تامین امنیت کاملا آسوده کرده است.

  • پرداخت الکترونیک سداد
  • به پرداخت ملت
  • پرداخت الکترونیک سامان کیش

درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی

دانه سرا در جهت استفاده از تکنولوژی های پیشرو، اقدام به فعالسازی درگاه پرداخت هوشمند دیجی پی کرده است.

درگاه پرداخت هوشمند (Smart IPG) دیجی‌پی سرویسی است که می‌تواند عملکرد درگاه‌های پرداخت بانکی مختلف را مورد سنجش قرار دهد و از میان آنها بهترین درگاه را انتخاب کند. درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی بر اساس الگوریتم های هوشمند، کیفیت عملکرد درگاه‌های مختلف بانکی را بصورت لحظه‌ای پایش کرده و متناسب با کیفیت و ترافیک لحظه ای هر درگاه معتبر بانکی و هدایت کاربر به آن، احتمال پرداخت موفق را افزایش می‌دهد.

لازم به ذکر است که تمامی ترمینال‌ها و حساب‌های این درگاه پرداخت، به نام خود فروشگاه دانه سرا بوده و دیجی‌پی واسطه مالی محسوب نمی‌شود.
درگاه دیجی‌پی دانه سرا